Каляндар матчаў

Каляндар гульняў 27-га нацыянальнага чэмпіянату і Кубка Рэспублікі Беларусь па футболе сярод камандаў I лігі сезона 2016/17 года.

 

ПЕРШЫ КРУГ

1-шы тур   16 красавіка (субота)
1  ФК«СМАЛЯВІЧЫ-СТІ»   –   ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

2-гі тур   24 красавіка (нядзеля)
2    ФК «БАРАНАВІЧЫ»    –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

3-ці тур. 30 красавіка (субота)
3    ФК «СМАРГОНЬ»    –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

4-ты тур   8 траўня (нядзеля)
4    ФК «ГОМЕЛЬЧЫГУНТРАНС»    –   ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

5-ты тур   14 траўня (субота)
5    ФК «АШМЯНЫ»    –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

6-ты тур   21 траўня (субота)
6    ФК«ВОРША»    –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

7-мы тур   29 траўня (нядзеля)
7    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК   –    ФК «ДНЯПРО»

8-ты тур   4 чэрвеня (субота)
8    ФК «ПРАМЕНЬ»    –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

 

11 чэрвеня 2016 г. – 2-гі адборачны раўнд фінала Кубка Рэспублікі Беларусь 2016/17

 

9-ты тур   18 чэрвеня(субота)
9    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «ХІМІК»

10-ты тур   26 чэрвеня (нядзеля)
10    ФК «ГОМЕЛЬ»     –    ФК«ТАРПЕДА»

11-ты тур   3 ліпеня (нядзеля)
11    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «ЛІДА»

 

10 ліпеня 2016 г. / ПФК “Тарпеда” – ФК “Славія” Мазыр
– 1/16 фіналу Кубка Рэспублікі Беларусь 2016/17 гг.

 

12-ты тур   16 ліпеня (нядзеля)
12    ФК «СЛОНІМ»     –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

13-ты тур. 24 ліпеня (нядзеля)
13    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК  –    ФК «ЗОРКА-БДУ»

 

ДРУГІ КРУГ

 

14-ты тур   14 жніўня (нядзеля)
14    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «СМАЛЯВІЧЫ-СТІ»

15-ты тур. 21 жніўня (нядзеля)
15    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «БАРАНАВІЧЫ»

16-й тур   28 жніўня (нядзеля)
16    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК«СМАРГОНЬ»

17-ты тур   4 верасня (нядзеля)
17    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «ГОМЕЛЬЧЫГУНТРАНС»

18-ты тур   10 верасня (субота)
18    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «АШМЯНЫ»

19-ты тур   18 верасня (нядзеля)
19    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «ОРША»

20-ты тур   24 верасня (субота)
20    ФК «ДНЯПРО»     –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

21-ты тур   2 кастрычніка (нядзеля)
21    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «ПРАМЕНЬ»

22-гі тур 8 кастрычніка (субота)
22    ФК «ХІМІК»    –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

23-ты тур   16 кастрычніка (нядзеля)
23    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «ГОМЕЛЬ»

24-ты тур   22 кастрычніка (субота)
24    ФК «ЛІДА»    –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК

25-ты тур   29 кастрычніка (субота)
25    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК     –    ФК «СЛОНІМ

26-ты тур   5 лістапада (субота)
26    ФК «ЗОРКА-БДУ»    –    ПФК «ТАРПЕДА» МІНСК