Мінулыя матчы

ФК Тарпеда-БелАЗ Жодзіна 3 - 0 ПФК Тарпеда Мінск

25.03.2017 - 16:00 на Поле гарадскога стадыёна (Жодзіна, вул. Спартыўная / ГРЭС)

Лік не па гульні. 25 сакавіка мінскае Тарпеда сустрэлася ў таварыскім матчы з футбольным клубам “Тарпеда-БелАЗ” Жодзіна. Гэтым матчам наша каманда завяршала свой апошні перадсезонны збор і адразу з САК “Веста” накіравалася ў горад Жодзіна, дзе павінна была сустрэцца з клубам Вышэйшай лігі. Жодзінскі гарадскі стадыён на вул. Спартовая сустрэў сталічнае Тарпеда дробным мокрым снегападам,

Чытаць далей…

ПФК Тарпеда Мінск 5 - 0 ФК Нёман-Агра г. Стоўбцы

21.03.2017 - 16:00 на Стадыён САК "Веста"

Буйная перамога. 21 сакавіка на стадыёне САК “Веста”, мінскае Тарпеда ў таварыскім матчы сустрэлася з навічком Першай лігі, нашымі будучымі супернікамі, ФК “Нёман-Агра” Стоўбцы. Надвор’е ў гэты дзень было па-англійску “футбольным” і таму матч практычна цалкам адбываўся ва ўмовах дробнага дажджу і ветру. Гульня ў нечым нагадвала мінулую сустрэчу аўтазаводцаў з футбольным клубам “Баранавічы”, калі

ПФК Тарпеда Мінск 2 - 1 ФК Баранавічы

17.03.2017 - 16:00 на Стадыён САК "Веста"

Тарпеда перамагае Баранавічы. 17 сакавіка, мінскае Тарпеда сустрэлася з нашымі будучымі супернікамі ў I лізе, футбольным клубам “Баранавічы”. Гульня, якая адбылася ў Дзень святога Патрыка, атрымалася вельмі насычанай, з вялікай колькасцю вострых момантаў. Відэаагляд: Стартавы склад Тарпеда Мінск: Лясько, Гаеў, Цвяцінскі, Кунцевіч, Лавец, Сокал, Грачыха, Хіжняк, Пацко, Лебядзеў, Тамела. Замены пасля першых 45 хвілінаў: Пацко

ФК Смалявічы-СТІ 1 - 1 ПФК Тарпеда Мінск

11.03.2017 - 11:30 на Стадыён п. Кастрычніцкі

Крыўдная нічыя. 11 сакавіка мінскае Тарпеда сустрэлася ў таварыскім матчы з футбольным клубам “Смалявічы СТІ”. Відэаагляд сустрэчы: Гульня адбылася для Чорна-Белых на выездзе ў пасёлку Кастрычніцкі. Стартвы склад Тарпеда Мінск: Лесько, Цвяцінскі, Гаеў, Кунцэвіч, Сокал, Хіжняк, Лавец, Грачыха, Пацко, Нікіцін, Тамела. Замены ў 1 тайме: Тамела – Доўгель, Лавец – Марозаў, Гаеў – Кучараў, Хіжняк